Logic Pro X Kursu

Tam 10 Ders, 30 Saat Sertifikalı Eğitim. Dilersen Özel Ders! ve Özel Bilgisayar Laboratuarı!
Ses Düzenleme Amacın Ne Olursa Olsun, SinePlus Yanında!
Premiere Kurgu Kursu Sınırsız Destek Premiere Kurgu Kursu 6 Kişilik Sınıflar Premiere Kurgu Kursu Sertifikalı Eğitim Premiere Kurgu Telafi Dersleri Premiere Kurgu Kursu En Güncel Programlar Premiere Kurgu Kursu Sınırsız Etüt İmkanı Premiere Kurgu Kursu Oyun Odası Premiere Kurgu Bilgisayar Sınıfı Premiere Kurgu Kursu Dinlenme Odası

Logic Pro X Kursu Bilgileri

Logic Pro X Kursu; tek hayali filmlere ses yapmak olan, Logic Pro X programı konusunda kendini geliştirmek isteyen, kısacası ses miksajı nasıl yapılır sorusuna cevap arayan ve ses mühendisi olmak istiyorum diyen herkes için uygundur.

SES MİKSAJI YAPMAYA GİDEN YOLDA HAYALLERİNİZİN KAPISINI SİNEPLUS AKADEMİ LOGIC PRO X SES MİKSAJI KURSU İLE ARALAYIN!


SinePlus Akademi‘de Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden Logic Pro X eğitimi alarak neler kazanacaksınız?
 • A’dan Z’ye ses miksajı nasıl yapılır konusunda tüm bilgileri Logic Pro X son sürüm programında öğreneceksiniz.
 • Sınıf içi çalışmalarla ses mühendisi olmak için ihtiyacınız olan pratiği yapacaksınız.
 • Kurs sırasında ve sonrasında ses miksajı yapmayı düşündüğünüz filme/projeye danışmanlık alacaksınız.
 • Ders dışı zamanlarda bilgisayar laboratuarını sınırsızca kullanabileceksiniz.
 • SinePlus Kurgu ve Film İşleri’nde Staj Yapma İmkanınız Olacak.
 • Kurumumuzun çektiği filmlerde/projelerde ses miksajı yaparak, profesyonel dünyaya ilk adımınızı atacaksınız.
 • Alacağınız katılım ve başarı sertifikaları sektör içerisinde en büyük güvenceniz olacak.

 • After Effects Kursu After Effects Kursu
 • After Effects Kursu After Effects Kursu
 • After Effects Kursu After Effects Kursu
 • After Effects Kursu After Effects Kursu
 • After Effects Kursu After Effects Kursu

Hızlı Erişim

Tüm Kredi Kartlarına 9 Taksite Varan Taksit İmkanlarıyla

9x196 TL

‘den başlayan Taksitlerle

%10 İndirimli Peşin Fiyatı: 1395TL+KDV

VEYA

Error: Contact form not found.

Adres ve İletişim

Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:12/7 Mecidiyeköy
0212 920 00 66 | 0532 542 08 75

Feridun Emre Dursun

Ses Mühendisi, Besteci

Lisans eğitimini İTÜ’de elektrik elektronik alanında aldıktan sonra SAE İstanbul enstitüsünde ses mühendisliği ve İstanbul Üniversitesi’nde pazarlama yüksek lisansı yaptı. SAE’de film müziğinin gelişimini geçmişten günümüze teknik ve duyusal olarak inceleyen araştırmalarda bulundu.

Tiyatro, uzun metraj film, kısa metraj film, belgesel, reklam filmleri, çocuk şarkıları gibi projelerde müzik ve ses tasarımı alanlarında çalıştı. İstanbul Film Müzikleri Orkestrası, Mutlak Sessizlik gibi orkestralarda tonmeisterlik yaptı. Metraj, Mabel Matiz ve Thunderbird gruplarında gitarist olarak yer aldı.

2013 yılında ilk uzun metrajı olan Uvertür ile Altın Portakal Film Festivalinde en iyi film müziği dalında yarıştı. 2014 yılında Filmime Müzik isminde kısa filmcilerin, filmleri için kaliteli müzikler bulabileceği ve film müziği endüstrisiyle ilgili bilgilenebilecekleri bir platform kurdu. Dijital müzik dağıtıcısı Orchard’da ve Uzelli plak şirketinde çalıştı. Uzelli’nin 40 yıla yayılan repertuarını 7,5 ve 15 inçlik bantlardan dijital ortama aktardı. Hollywood film müziği bestecisi Michael Giacchino’nun orkestrasyonlarını yapan ve UCLA’de eğitmen olan Norman Ludwin’in film müziği ile alakalı bazı kitaplarını Türkçe’ye çevirdi. Kendi stüdyosunda film müziği ve ses mühendisliği üzerine ve İstanbul Film Müzikleri Orkestrası’nda besteci olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

SIK SORULAN SORULAR

Logic Pro X Kursu aldıktan sonra ne olacak?
Sektörde faaliyet gösteren birçok post-prodüksiyon firmasında işe başlayabilir, ayrıca serbest zamanlı çalışarak da film, dizi, reklam, müzik klibi hatta tanıtım filmlerinin ses düzenlemelerini yapabilir duruma geleceksiniz. Ayrıca isterseniz SinePlus Kurgu ve Film İşleri’nde staj yapabilecek, profesyonel şirketlerde iş bulabilmek için de yönlendirmeler alacaksınız.
Logic Pro X Kursu için yetenek arıyor musunuz?
Hayır. Logic Pro X kursuna herhangi bir proje için ses düzenleme yapmak isteyen herkes katılabilir. Dersler temel seviyeden başlar
Logic Pro X programı ile ilgili hiçbir bilgim yok. Acaba derslerde yabancı kalır mıyım?
Endişelenmeyin, çoklu zeka kuramıyla şekillendirdiğimiz eğitimlerimizde ses miksaj ile ilgili hiçbir şey bilmediğinizi varsayarak en temel noktadan başlayıp, gelebileceğiniz en üst seviyeye kadar sizleri getiriyoruz.
SinePlus Akademi’den alacağım 30 saat Logic Pro X Kursu bana yeterli gelecek mi?
Bazı farklı bilgilerin aksine, SinePlus Akademi’den 30 saatlik eğitim, sadece dersleri kapsar; belki de binlerce saat sürecek danışmanlık hizmeti ders saatlerimize dahil değildir. Doğal olarak bazı yerlerde verilen yüzlerce saat eğitime danışmanlık ve toplantılar dahil edilmektedir.
Logic Pro X Kursu sonunda sertifika veriyor musunuz?
Evet. Kurslarımıza devamsızlık yapmadan katılım sağlamanız halinde “Katılım Sertifikası”, bitirme ödevinizi yapıp teslim etmeniz durumunda da “Başarı Sertifikası” veriyoruz. Sektörün en çok tanınan sinema akademisi olan SinePlus Akademi’den aldığınız sertifikaları iş başvurularında rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Eğitimlerde yaş sınırı var mı?
Öğrenmenin yaşı yoktur, o yüzden de 7’den 77’ye tüm yaş grubundan öğrencilere kapımızı her zaman açık.

LOGIC PRO X KURSU ÖZEL DERS SEÇENEĞİ

Grup kurslarımızın ders saatleri veya günleri uymuyor mu? Ya da bazı ders başlıklarını zaten bildiğinizi mi düşünüyorsunuz?

 • Özel ders seçeneği ile sadece size veya grubunuza özel ders başlıklarıyla kursumuzu bitirebilirsiniz.
 • Saat başı ücretlendirme uygulanır.
 • Kurs içeriğinde bulunmayan veya tarafınızca daha fazla uygulama istenen konular anlatılabilir.

Özel derslerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz lütfen 0212 920 00 66 nolu telefondan veya info@sineplusakademi.com’dan bize ulaşın.

Ü.K.T

Üretken Kişiler Topluluğu
SinePlus Concept, katılımcılarına gerçek bir prodüksiyon-post prodüksiyon deneyimi yaşatmak için çalışır. Concept öğrencileri, dilediği eğitimi dilediği zamanda ve dilediği kadar alır. Sadece kendinize özel bir sinema eğitimi almak için; SinePlus Concept’e gelin!

LOGIC PRO X KURSU DERS PROGRAMI

1.Logic Pro X Hakkında Genel Bilgiler ve Kurulum: Neden Logic Pro X kullanıyoruz? Örnek Logic Pro X uygulamaları, Logic Pro X kurulumu, video editing programlarından ses çıktılarının alınıp Logic Pro X içerisine yüklenmesi, program hakkında genel bilgiler.
2.Proje dosyasının oluşturulması ve video ses elemanları: Diyalog, FX, foley, arkaplan ve müzik kanallarının incelenmesi, proje içerisinde isimlendirme, proje dosyasının oluşturulması.
3.Video ve Ses Dosyalarının Logic Pro X’e Aktarımı ve Ayarlar:  Video editing programından çıktı alınan seslerin ve Video’nun Logic Pro X programına aktarımı, timecode ayarları, renklendirme, senkronizasyon kontrolü.
4.Kaydedilmiş Seslerin Temizlenmesi ve Projeye Yerleşimi:Tüm ses dosyalarının solo dinlenmesi elenmesi ve doğru kanallara yerleşim, marker ekleme ve kullanımı, diyalog editlenmesi, faz sorunlarının kontrolü, ses temizleme için EQ ve Denoiser kullanımı.
5.Ses Bankaları ve Foley Yerleşimi: Foley örnekleri, mikrofonla örnek foley kaydı yapılması, ayak sesi türleri ve yerleşimi, ambiyans ve oda sesleri.
6.Diyalog, FX ve Müzik Kanalları için EQ ve Efekt Kullanımı:  Ortam, denge, alt frekans, pan reverb yapılandırması, diyalogların anlaşılırlığının kontrolü, örnek çalışma: telefon sesi modelleme.
7.Otomasyon ve Genel Ses Seviyesi Ayarları: Genel ambiyans seviyesi kontrolü, hızlı otomasyon kullanımı, limiter kullanımı.
8.Ses Dosya Çıktılarının Alınması ve Standartlar: Video ses çıktı standartları, farklı çıktı türlerinin alınması, final miksin video editing programına yerleştirilmesi, üzerinde çalışılan örnek film çalışma projesinin teslimi.
9.Proje  10.Proje
SinePlus Akademi’nin izni ve haberi olmaksızın içeriği kopyalamak ve dağıtmak suçtur.

ÖĞRENCİLERİMİZİN YORUMLARI

[widgetkit id=”60″]

Lalegül Sokak No:7 Levent Elmas Studio D:1 4.Levent/Kağıthane/İstanbul
0540 456 78 78 | info@sineplusakademi.com

Sitemizde 128 bit güvenlik ve iyzico altyapısıyla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır © 2022 - SinePlus Prodüksiyon ve Eğitim Hizm. Tic. Ltd. Şti.-Sevgi ve Gözyaşıyla Üretildi.
Whatsapp'dan Ulaş
1
Bize Hemen Ulaşın?
Scan the code
Merhaba 👋
Size yardım edebilir miyiz?