Logic Pro X Kursu


Ses Miks Kabusunuz Olduysa Çözüm Burada!
LOGIC PRO X KURSU PLANLANAN BAŞLANGIÇ TARİHLERİ

Hafta içi Grubu

Bilgi Alın
Her Salı-Perşembe
19.00-22.00
(5 Hafta, Haftada 2 Gün)

Hafta sonu Grubu

Bilgi Alın
Her Pazar
12.00-15.00
(10 Hafta, Haftada 1 Gün)

Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:12/7 Mecidiyeköy
0212 920 00 66 | 0532 542 08 75

Logic Pro X ile Ses Miksajı Kursu Bilgileri

Logic Pro X ile Ses Miksajı Kursu; tek hayali filmlere ses yapmak olan, Logic Pro X programı konusunda kendini geliştirmek isteyen, kısacası ses miksajı nasıl yapılır sorusuna cevap arayan ve ses mühendisi olmak istiyorum diyen herkes için uygundur.

SES MİKSAJI YAPMAYA GİDEN YOLDA HAYALLERİNİZİN KAPISINI SİNEPLUS AKADEMİ LOGIC PRO X SES MİKSAJI KURSU İLE ARALAYIN!

SinePlus Akademi'de Türkiye'nin en iyi eğitmenlerinden ses miksajı eğitimi alarak neler kazanacaksınız?
 • A’dan Z’ye ses miksajı nasıl yapılır konusunda tüm bilgileri Logic Pro X son sürüm programında öğreneceksiniz.
 • Sınıf içi çalışmalarla ses mühendisi olmak için ihtiyacınız olan pratiği yapacaksınız.
 • Kurs sırasında ve sonrasında ses miksajı yapmayı düşündüğünüz filme/projeye danışmanlık alacaksınız.
 • Ses miksajı yapmak istediğiniz film/proje için ihtiyacınız olan bilgisayar ve diğer ekipmanlardan size özel indirimlerle faydalanacaksınız.
 • Yetenekliyseniz eğitmenlerimizin çektiği filmlere/projelere ses miksajı yapacak, profesyonel dünyaya ilk adımınızı atacaksınız.
 • Alacağınız katılım ve başarı sertifikaları sektör içerisinde en büyük güvenceniz olacak.

9x173₺

‘den başlayan Taksitlerle

İndirimli Peşin Fiyatı:1400₺

BONUS, WORLD ve CARD FİNANS Kartlarına:

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 Taksit 483₺ 1450₺
3+2 Taksit 290₺ 1450₺

Nakite ve Diğer Kredi Kartlarına

Nakit/Havale Fiyatı: 1400₺
K.Kartı Tek Çekim Fiyatı 1430₺
Nakite 3 Taksitli Fiyatı 1450₺

Online Mağazada Ödeme

 • Online Mağazamızda 128 bit güvenlik seviyesiyle, iyzico altyapısıyla tüm kredi kartlarına 9 taksit seçeneği ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz kesin kayıt ücreti olan 100₺'yi, dilerseniz kurs ücretinin tamamını ödeyebilirsiniz. Mağazaya ulaşmak için tıklayın

NOTLAR: Tüm kurslarımızda özel sınıf uygulamamız olduğundan, sınıflarımızda yerinizi ayırtmanız için 100₺ kesin kayıt ücreti alınır. Kursunuz başladığında bu tutar toplam tutardan düşülerek tahsil edilir.

Esnek Ödeme Seçenekleri ve Tüm Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanıyla

VEYA

Ön Kayıt Formu

*Formunuz Alındıktan Sonra Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt İşlemleri İçin Aranacaksınız.*

SinePlus Akademi'de Ayrıcalıklarınız

ses miksajı Kursu Sinema Eğitimi Sınırsız Destek ses miksajı Kursu 6 Kişilik Sınıflar ses miksajı Kursu Sertifikalı Eğitim ses miksajı Kursu Telafi Dersleri ses miksajı Kursu İleri Seviye Kurslar ses miksajı Kursu Özel Ders İmkanı ses miksajı Kursu En Güncel Programlar ses miksajı Kursu Sınırsız Etüt İmkanı ses miksajı Kursu Oyun Odası ses miksajı Kursu Bilgisayar Sınıfı ses miksajı Kursu Dinlenme Odası

Ses Miksajı Kursu
 • Sık Sorulan Sorular

  Logic Pro X ile Ses Miksajı Kursu
  • 1. Ses Miksajı Kursu aldıktan sonra ne olacak?
  • Sektörde faaliyet gösteren birçok post-prodüksiyon firmasında işe başlayabilir, ayrıca serbest zamanlı çalışarak da film, dizi, reklam, müzik klibi hatta tanıtım filmlerinin ses düzenlemelerini yapabilir duruma geleceksiniz. Ayrıca isterseniz SinePlus Kurgu & Film İşleri’nde staj yapabilecek, profesyonel şirketlerde iş bulabilmek için de yönlendirmeler alacaksınız.
  • 2. Ses Miksajı Kursu için yetenek arıyor musunuz?
  • Hayır. Ses Miksajı kursuna filmlerde ses düzenleme yapmak isteyen herkes katılabilir. Tabii ki var olan bilgi ve yeteneğinizin sizi bir adım öteye taşıyacağını da unutmayın.
  • 3. Logic Pro X programı ile ilgili hiçbir bilgim yok. Acaba derslerde yabancı kalır mıyım?
  • Endişelenmeyin, çoklu zeka kuramıyla şekillendirdiğimiz eğitimlerimizde Logic Pro X programı ile ilgili hiçbir şey bilmediğinizi varsayarak en temel noktadan başlayıp, gelebileceğiniz en üst seviyeye kadar sizleri getiriyoruz.
  • 4. Ses Miksajı Kursu almadan bir filmde ses düzenlemesi yapamaz mıyım?
  • Yüksek ihtimalle hayır. Bu dile hakim olmak, Logic Pro X programını kullanabilmek ve hem teknik hem de pratik disipline sahip olabilmek için eğitim almanız süreci ve sizi hızlandıracak.
  • 5. SinePlus Akademi’den alacağım Ses Miksajı Kursu bana yeterli gelecek mi?
  • Bizden aldığınız hem teorik hem de pratik Ses Miksajı eğitimi sonunda rahatlıkla bir filmin seslerini düzenleyebilir, sektörde birçok post prodüksiyon firmasında işe başlayabilirsiniz.
  • 6. Ses Miksajı Kursu sonunda sertifika veriyor musunuz?
  • Evet. Kurslarımıza devamsızlık yapmadan katılım sağlamanız halinde “Katılım Sertifikası”, bitirme ödevinizi yapıp teslim etmeniz durumunda da “Başarı Sertifikası” veriyoruz. Sektörün en çok tanınan sinema akademisi olan SinePlus Akademi’den aldığınız sertifikaları iş başvurularında rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • 7. Eğitimlerde yaş sınırı var mı?
  • Öğrenmenin yaşı yoktur, o yüzden de 7’den 77’ye tüm yaş grubundan öğrencilere kapımızı her zaman açık.
  • 8. Neden SinePlus Akademi’yi tercih etmeliyim?
  • 4 Yılda 900’den Fazla Gülen Yüz 6 Kişiden Oluşan Özel Sınıflar Teorik ve Pratik Eğitim Bir Arada Alanında Yüksek Deneyime Sahip Eğitmenler Eğitim Sonrası Proje ve Danışmanlık Desteği En Yeni Bilgilerle Sürekli Güncellenen Eğitimler
 • feridun emre dursun

  Eğitmenler

  Feridun Emre Dursun

  Lisans eğitimini İTÜ’de elektrik elektronik alanında aldıktan sonra SAE İstanbul enstitüsünde ses mühendisliği ve İstanbul Üniversitesi’nde pazarlama yüksek lisansı yaptı. SAE’de film müziğinin gelişimini geçmişten günümüze teknik ve duyusal olarak inceleyen araştırmalarda bulundu.

  Tiyatro, uzun metraj film, kısa metraj film, belgesel, reklam filmleri, çocuk şarkıları gibi projelerde müzik ve ses tasarımı alanlarında çalıştı. İstanbul Film Müzikleri Orkestrası, Mutlak Sessizlik gibi orkestralarda tonmeisterlik yaptı. Metraj, Mabel Matiz ve Thunderbird gruplarında gitarist olarak yer aldı.

  2013 yılında ilk uzun metrajı olan Uvertür ile Altın Portakal Film Festivalinde en iyi film müziği dalında yarıştı. 2014 yılında Filmime Müzik isminde kısa filmcilerin, filmleri için kaliteli müzikler bulabileceği ve film müziği endüstrisiyle ilgili bilgilenebilecekleri bir platform kurdu. Dijital müzik dağıtıcısı Orchard’da ve Uzelli plak şirketinde çalıştı. Uzelli’nin 40 yıla yayılan repertuarını 7,5 ve 15 inçlik bantlardan dijital ortama aktardı. Hollywood film müziği bestecisi Michael Giacchino’nun orkestrasyonlarını yapan ve UCLA’de eğitmen olan Norman Ludwin’in film müziği ile alakalı bazı kitaplarını Türkçe’ye çevirdi. Kendi stüdyosunda film müziği ve ses mühendisliği üzerine ve İstanbul Film Müzikleri Orkestrası’nda besteci olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

 • Ders Programı

  Logic Pro X ile Ses Miksajı Kursu

  1.Logic Pro X Hakkında Genel Bilgiler ve Kurulum: Neden Logic Pro X kullanıyoruz? Örnek Logic Pro X uygulamaları, Logic Pro X kurulumu, video editing programlarından ses çıktılarının alınıp Logic Pro X içerisine yüklenmesi, program hakkında genel bilgiler.
  2.Proje dosyasının oluşturulması ve video ses elemanları: Diyalog, FX, foley, arkaplan ve müzik kanallarının incelenmesi, proje içerisinde isimlendirme, proje dosyasının oluşturulması.
  3.Video ve Ses Dosyalarının Logic Pro X’e Aktarımı ve Ayarlar:  Video editing programından çıktı alınan seslerin ve Video’nun Logic Pro X programına aktarımı, timecode ayarları, renklendirme, senkronizasyon kontrolü.
  4.Kaydedilmiş Seslerin Temizlenmesi ve Projeye Yerleşimi:Tüm ses dosyalarının solo dinlenmesi elenmesi ve doğru kanallara yerleşim, marker ekleme ve kullanımı, diyalog editlenmesi, faz sorunlarının kontrolü, ses temizleme için EQ ve Denoiser kullanımı.
  5.Ses Bankaları ve Foley Yerleşimi: Foley örnekleri, mikrofonla örnek foley kaydı yapılması, ayak sesi türleri ve yerleşimi, ambiyans ve oda sesleri.
  6.Diyalog, FX ve Müzik Kanalları için EQ ve Efekt Kullanımı:  Ortam, denge, alt frekans, pan reverb yapılandırması, diyalogların anlaşılırlığının kontrolü, örnek çalışma: telefon sesi modelleme.
  7.Otomasyon ve Genel Ses Seviyesi Ayarları: Genel ambiyans seviyesi kontrolü, hızlı otomasyon kullanımı, limiter kullanımı.
  8.Ses Dosya Çıktılarının Alınması ve Standartlar: Video ses çıktı standartları, farklı çıktı türlerinin alınması, final miksin video editing programına yerleştirilmesi, üzerinde çalışılan örnek film çalışma projesinin teslimi.
  --
  SinePlus Akademi'nin izni ve haberi olmaksızın içeriği kopyalamak ve dağıtmak suçtur.

 • Plus Kurs - İleri Seviye

  Logic Pro X ile Ses Miksajı Kursu

  "Logic Pro X kullanmayı öğrendim, artık projelerimin seslerini yapabiliyorum fakat daha iyi olmak istiyorum" diyorsanız ikinci seviye kurslarımız size göre! Daha fazla uygulama ile programın uzmanı olmak isterseniz "Plus" Kurslarımıza devam edebilirsiniz.

  • Toplamda 8 ders, ders başı 3 saatten oluşur.
  • Derslerde, ileri düzey ses miks alıştırmaları yapılır.
  • Eğitim sonunda Logic Pro X profesyoneli olmanız hedeflenir.
  • Ders notları, kurs sonunda katılımcıya teslim edilir. 
  • Kursun sonunda her katılımcıdan bir ses miks uygulaması beklenir.
  • Eğer eğitiminizi SinePlus Akademi'den almadıysanız ve ileri seviye kursumuza katılmak isterseniz lütfen 0212 920 00 66 yı arayarak bize ulaşın.

 • Özel Ders Seçeneği

  Logic Pro X ile Ses Miksajı Kursu

  Grup kurslarımızın ders saatleri veya günleri uymuyor mu? Ya da bazı ders başlıklarını zaten bildiğinizi mi düşünüyorsunuz?

  • Özel ders seçeneği ile sadece size veya grubunuza özel ders başlıklarıyla kursumuzu bitirebilirsiniz.
  • Saat başı ücretlendirme uygulanır.
  • Kurs içeriğinde bulunmayan veya tarafınızca daha fazla uygulama istenen konular anlatılabilir.

  Özel derslerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz lütfen 0212 920 00 66 nolu telefondan veya info@sineplusakademi.com'dan bize ulaşın.

Fulya Mah. Ortaklar Cad. Güneş Apt. No:12 D:7 Mecidiyeköy
0212 920 00 66 | 0532 542 08 75 | info@sineplusakademi.com

Sitemizde 128 bit güvenlik ve iyzico altyapısıyla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır © 2018 - SinePlus Prodüksiyon ve Eğitim Hizm. Tic. Ltd. Şti.-Sevgi ve Gözyaşıyla Üretildi.