İade ve İptal İşlemleri

İade ve İptal İşlemleri

İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI (Hizmet-Kurs-Online Video Satışı)

Almış olduğunuz kursu/hizmeti satın alma tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde iade, otuz (30) günlük süre içinde değişim yapabilirsiniz.

– İndirilebilir içeriklerin iadesi yapılmamaktadır.

– İade etmek istediğiniz hizmet-kurs için 7 gün içinde iletişim numaramızı arayarak (0212 920 00 66), info@sineplusakademi.com mail adresimize veya aşağıdaki formu kullanarak talebinizi bildirmeniz gerekmektedir.

– Satın almış olduğunuz hizmet-kursu başka bir hizmet-kurs ile değiştirmek isterseniz hizmet tutarı kadar çek düzenlenip yeni hizmet-kursun tutarından düşülerek veya farkının sizin tarafınızdan ödenerek işlem yapılmaktadır.

  İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI (Ürün Satışı)

  Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden/bozmadan ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde iade otuz (30) günlük süre içinde değişim yapabilirsiniz.

  – Faturasız,ambalajsız, kutusuz ve kullanılmış ürünlerde iade/değişim kabul edilememektedir.

  – İkincisi % 50 indirimli veya 3 al 2 öde gibi kampanya ürünlerinde kampanya iptal edilerek kısmi iade yapılmaktadır.

  – İade etmek istediğiniz ürünü göndermeden önce iletişim numaramızı arayarak (0212 920 00 66), info@sineplusakademi.com mail adresimize veya aşağıdaki formu kullanarak talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Talebiniz onaylandığı takdirde ürün/ürünleri bize gönderebilirsiniz.

  – İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte size gönderilen faturayı ve irsaliyeyi tüm nüshalarıyla göndermeniz gerekmektedir.

  – İade etmek istediğiniz ürünler için (cayma hakkı şartları dışında) kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanacaktır. Eğer ürün kusurlu ise iade ücreti, SinePlus’a aittir.

  – İade ve değişimlerde faturanıza yansıyan kargo bedeli var ise, bu tutar hariç miktar üzerinden işlem yapılmaktadır.Kargo bedeli iade edilmemektedir.

  – Başka bir ürün talep etmeniz durumunda ürün tutarı kadar çek düzenlenip yeni ürünün tutarından düşülerek veya farkının sizin tarafınızdan ödenerek işlem yapılmaktadır.

  İADE İPTAL İŞLEMLERİ (Ürün-Hizmet)

  – İadesini yaptığınız ürünler bize ulaştığında; kargo görevlisinin yanında ürünün hasar görüp görmediği ve iade kurallarına uyulup uyulmadığı kontrol edilir. İade şartlarına aykırı bir durum tespit edilirse tutanak tutturularak iade kabul edilmez. İade şartlarına uygun durum söz konusu ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre SinePlus’ın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

  – Hizmet satın alımlarında talebinizin onaylanmasının ardından üst maddede belirlenen sürede kredi kartınıza ödeme iadesi yapılıdr. Banka veya diğer kurumlardan kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

  Sultan Selim Caddesi Lalegül Sokak No:7 Levent Elmas Studio Daire:27 4.Levent/Kağıthane/İstanbul
  0212 920 00 66 | 0532 542 08 75 | info@sineplusakademi.com

  Sitemizde 128 bit güvenlik ve iyzico altyapısıyla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
  Her Hakkı Saklıdır © 2019 - SinePlus Prodüksiyon ve Eğitim Hizm. Tic. Ltd. Şti.-Sevgi ve Gözyaşıyla Üretildi.