Hakkımızda

AKADEMİ HAKKINDA

Eğitim &
Fazlası

Burası mutlu yüzler akademisi;
en iyisini yapanlar merkezi…

Sinema eğitimleri vermek ciddi bir iştir. Teorik eğitimle pratik alıştırmaları birleştirmek gerekir. Eğitimin kalitesini arttırmak için sınıf mevcudunu 6 kişi ile sınırlandırmak yetmez, eğitmenlerin de hem sektör deneyimine sahip olmaları, hem de eğitimcilik altyapısının bulunması gerekir.

Bunlar da yetmez! Esnek eğitim modelleriyle öğrencilere gerek hafta içi gerekse de hafta sonu kurslar açarak uygun olan eğitim gününü seçmelerini sağlamak, dersi kaçırdıklarında telafi derslerle eksikliklerini gidermek gerekir. Öğrencileri sadece kurs zamanı tüm imkanlardan yararlandırmak yetmez, kurstan sonra da onların çalışmalarına destek vermek, onlarla beraber yeni projelere imza atmak gerekir.

Tüm bu saydıklarımız da yetmez! Öğrencilerimiz SinePlus Akademi’de vaad ettiklerimizden daha fazlasını bulurlar, çünkü onlar daha iyisini ancak SinePlus Akademi’de yapabileceklerini bilirler.

Farkımız…

Kurumsal Şirketlerle işbirlikleri

SinePlus Akademi, dünyanın en büyük en büyük film şirketleri, üniversiteler ve sinema kulüpleriyle yaptığı anlaşmalar ve etkinliklerle Türkiye’nin sinema eğitimi alanında dünyaya açılan kapısı olup, her yıl yüzlerce öğrencisine gerek yurt içi gerekse de yurt dışında referans olmaktadır. 

Profesyonel Hayata ilk adım

Birçok öğrencimiz SinePlus Akademi sinema eğitimleri sonrasında gerek kendi çalışmaları gerekse de eğitmenlerimizin kurduğu çalışma gruplarına katılarak profesyonel sinema dünyasına girmiş, yurt içi ve yurt dışında aldıkları ödüllerle kurumumuzun gurur kaynağı olmuşlardır. 

Filmlere Prodüksiyon ve Post-Prodüksiyon Desteği

SinePlus Akademi, sinema eğitimlerinin yanı sıra öğrencilerine eğitim sonrası proje ve danışmanlık desteği, stüdyo kiralama, kamera ve film ekipmanları kiralama ile Post & Prodüksiyon hizmetleri sunmaktadır.

Neden SinePlus Akademi?

Farkımızı Daha Kısa Özetleyelim:

  • 6 Kişiden Oluşan Özel Sınıflar
  • Teorik ve Pratik Eğitim Bir Arada
  • Sınırsız Süre Destek
  • 5 Yılda 1200’den Fazla Gülen Yüz
  • Alanında Yüksek Deneyime Sahip Eğitmenler
  • SinePlus Post & Prodüksiyon‘da Prodüksiyon ve Post-Prodüksiyon Staj İmkanı
  • Eğitim Sonrası Proje ve Danışmanlık Desteği
  • En Yeni Bilgilerle Sürekli Güncellenen Eğitimler
  • Ders Dışı Zamanlarda Sınırsız Etüd İmkanı
ayrıca
Sinema Eğitimi Sınırsız Destek 6 Kişilik Sınıflar Sertifikalı Eğitim Telafi Dersleri Senaryo Yazım Desteği Senaryo Sunumu Özel Ders İmkanı En Güncel Programlar Sınırsız Etüt İmkanı Eleştiri Yazısı Uygulama Stüdyosu Oyun Odası Bilgisayar Sınıfı Dinlenme Odası Film İzleme Odası

REFERANSLARIMIZ

EĞİTİM VERDİĞİMİZ KURUMLARIN BAZILARI

Sultan Selim Caddesi Lalegül Sokak No:7 Levent Elmas Studio Daire:27 4.Levent/Kağıthane/İstanbul
0212 920 00 66 | 0532 542 08 75 | info@sineplusakademi.com

Sitemizde 128 bit güvenlik ve iyzico altyapısıyla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır © 2019 - SinePlus Prodüksiyon ve Eğitim Hizm. Tic. Ltd. Şti.-Sevgi ve Gözyaşıyla Üretildi.