Adobe After Effects Kursu


Tam 12 Ders, Onlarca Uygulama! İhtiyacın Olan Neyse, SinePlus Yanında!
ADOBE AFTER EFFECTS KURSU PLANLANAN BAŞLANGIÇ TARİHLERİ

Hafta içi Grubu

9 Ekim Salı

Her Salı-Perşembe
19.00-22.00
(6 Hafta, Haftada 2 Gün)

Hafta sonu Grubu

20 Ekim Cumartesi

Her Cumartesi
15.30-18.30
(12 Hafta, Haftada 1 Gün)

Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:12/7 Mecidiyeköy
0212 920 00 66 | 0532 542 08 75

Adobe After Effects Kursu Bilgileri

After Effects Kursu; tek hayali görsel efekt yapmak olan, after effects programı konusunda kendini geliştirmek isteyen, kısacası compositing nasıl yapılır sorusuna cevap arayan ve post-prodüksiyon alanında çalışmak istiyorum diyen herkes için uygundur.

HAREKETLİ GRAFİKLER KULLANARAK GÖRSEL EFEKT YAPMAYA GİDEN YOLDA HAYALLERİNİZİN KAPISINI SİNEPLUS AKADEMİ AFTER EFFECTS KURSU İLE ARALAYIN!

SinePlus Akademi'de Türkiye'nin en iyi eğitmenlerinden After Effects eğitimi alarak neler kazanacaksınız?
 • A’dan Z’ye görsel efekt nasıl yapılır konusunda tüm bilgileri After Effects son sürüm programında öğreneceksiniz.
 • Sınıf içi çalışmalarla görsel efekt yapmak için ihtiyacınız olan pratiği yapacaksınız.
 • Kurs sırasında ve sonrasında görsel efekt yapmayı düşündüğünüz filme veya projeye danışmanlık alacaksınız.
 • After Effects ile compositing yapmak istediğiniz film için ihtiyacınız olan bilgisayar ve diğer ekipmanlardan size özel indirimlerle faydalanacaksınız.
 • Yetenekliyseniz eğitmenlerimizin çektiği filmlere After Effects programı ile görsel efekt yapacak, profesyonel dünyaya ilk adımınızı atacaksınız.
 • Alacağınız katılım ve başarı sertifikaları sektör içerisinde en büyük güvenceniz olacak.

9x255TL

‘den başlayan Taksitlerle

%10 İndirimli Peşin Fiyatı: 1800TL

Akademi'de Ödeme Seçenekleri

%10 İndirimli Nakit/Havale Fiyatı: 1800TL
K.Kartı Tek Çekim (Bonus ve World Kartlara 3-5 Taksitli) 2000TL
Nakite 3 Taksitli Fiyatı 2000TL

Online Mağazada Ödeme

 • Online Mağazamızda 128 bit güvenlik seviyesiyle, iyzico altyapısıyla tüm kredi kartlarına 9 taksit seçeneği ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz kesin kayıt olma ücreti olan 100TL'yi, dilerseniz kurs ücretinin tamamını ödeyebilirsiniz. Mağazaya ulaşmak için tıklayın.

NOTLAR: Tüm kurslarımızda özel sınıf uygulamamız olduğundan, sınıflarımızda yerinizi ayırtmanız için 100TL kesin kayıt ücreti alınır. Kursunuz başladığında bu tutar toplam tutardan düşülerek tahsil edilir.

Esnek Ödeme Seçenekleri ve Tüm Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanıyla

VEYA

Ön Kayıt Formu

*Formunuz Alındıktan Sonra Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt İşlemleri İçin Aranacaksınız.*

SinePlus Akademi'de Ayrıcalıklarınız

After Effects Kursu

After Effects Kursu Sınırsız Destek After Effects Kursu 6 Kişilik Sınıflar After Effects Kursu Sertifikalı Eğitim After Effects Kursu Telafi Dersleri After Effects Kursu İleri Seviye Kurslar After Effects Kursu En Güncel Programlar After Effects Kursu Sınırsız Etüt İmkanı After Effects Kursu Oyun Odası After Effects Kursu Bilgisayar Sınıfı After Effects Kursu Dinlenme Odası
After Effects Kursu
After Effects Kursu
After Effects Kursu
After Effects Kursu
After Effects Kursu
 • Sık Sorulan Sorular

  Adobe After Effects Kursu
  • 1. After Effects Kursu aldıktan sonra ne olacak?
  • Sektörde faaliyet gösteren birçok post-prodüksiyon firmasında işe başlayabilir, ayrıca serbest zamanlı çalışarak da film, dizi, reklam, müzik klibi hatta tanıtım filmlerinin efekt ihtiyaçlarını karşılayabilir duruma geleceksiniz. Ayrıca isterseniz SinePlus Kurgu & Film İşleri’nde staj yapabilecek, profesyonel şirketlerde iş bulabilmek için de yönlendirmeler alacaksınız.
  • 2. After Effects Kursu için yetenek arıyor musunuz?
  • Hayır. After Effects kursuna görsel efekt yapmak isteyen herkes katılabilir. Tabii ki var olan bilgi ve yeteneğinizin sizi bir adım öteye taşıyacağını da unutmayın.
  • 3. After Effects programı ile ilgili hiçbir bilgim yok. Acaba derslerde yabancı kalır mıyım?
  • Endişelenmeyin, çoklu zeka kuramıyla şekillendirdiğimiz eğitimlerimizde After Effects programı ile ilgili hiçbir şey bilmediğinizi varsayarak en temel noktadan başlayıp, gelebileceğiniz en üst seviyeye kadar sizleri getiriyoruz.
  • 4. After Effects Kursu almadan bir filme efekt yapamaz mıyım?
  • Hayır yapamazsınız. Bu dile hakim olmak, After Effects programını kullanabilmek ve hem teknik hem de pratik disipline sahip olabilmek için eğitim almanız gerekmektedir.
  • 5. SinePlus Akademi’den alacağım After Effects Kursu bana yeterli gelecek mi?
  • Bizden aldığınız hem teorik hem de pratik After Effects eğitimi sonunda bir filme rahatlıkla efektler yapabilir, sektörde birçok post prodüksiyon firmasında işe başlayabilirsiniz.
  • 6. After Effects Kursu sonunda sertifika veriyor musunuz?
  • Evet. Kurslarımıza devamsızlık yapmadan katılım sağlamanız halinde “Katılım Sertifikası”, bitirme ödevinizi yapıp teslim etmeniz durumunda da “Başarı Sertifikası” veriyoruz. Sektörün en çok tanınan sinema akademisi olan SinePlus Akademi’den aldığınız sertifikaları iş başvurularında rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • 7. Eğitimlerde yaş sınırı var mı?
  • Öğrenmenin yaşı yoktur, o yüzden de 7’den 77’ye tüm yaş grubundan öğrencilere kapımızı her zaman açık.
  • 8. Neden SinePlus Akademi’yi tercih etmeliyim?
  • 4 Yılda 900’den Fazla Gülen Yüz 6 Kişiden Oluşan Özel Sınıflar Teorik ve Pratik Eğitim Bir Arada Alanında Yüksek Deneyime Sahip Eğitmenler Eğitim Sonrası Proje ve Danışmanlık Desteği En Yeni Bilgilerle Sürekli Güncellenen Eğitimler
 • Ebru Ağaoğlu

  Eğitmenler

  Ebru Ağaoğlu Ercan

  1972 burdur doğumlu Ebru Ağaoğlu Ercan 1995'de Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümünü bölüm birincisi olarak bitirdi. Yine aynı üniversitenin Film Tasarımı bölümünde yüksek lisansını tamamladı. Yaklaşık 20 yıl reklam ajansları ve prodüksiyon şirketlerinde motion grafik uzmanı ve prodüksiyon şefi olarak çalıştıktan sonra akademiye geri döndü. Nişantaşı Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinde "özel efekt tasarımı", "dijital fotoğrafçılık", "bilgisayar destekli animasyon", "grafik tasarım ve animasyon " dersleri vermektedir. İstanbul Üniversitesi İletişim fakültesinde doktora yapmaktadır.

  Ayrıntılı Bilgi: Linkedin

 • Ders Programı

  Adobe After Effects Kursu
  12 DERSLİK PROGRAM YAKINDA AÇIKLANACAKTIR.

  1. After Effecs Programı Ne İşe Yarar? / Arayüz Tanıtımı: Hareketli görüntü nedir? FPS nedir? Video ve Görseller üzerinde çalışma, örneklerle AE turu. Arayüz tanıtımı. Dosya tipleri. İkonların anlamı. Render paneline geçiş ve ayarlar. Format özellikleri. Movie / avi ayrımı. 4:3, 16:9, PAL, NTSC; HD; Square Pixels vb tanımlar. Tek kare görüntü export etme.

  2. Kompozisyon: Kompozisyon açmak, psd dosyasını açarken footage ve composition farkı. Dosyanın import edilmesi, alpha channel ayarları. Footage panelinin kullanılması, in-out point nedir? Kompozisyona layer (katman) eklenmesi, komposizyon panelinde layer sırasının etkisi, süre ve hız ayarlama. Layer kopyalama, birden fazla layerı bir kerede düzenleme.

  3. Animasyona Girşi: Key frame oluşturma ve mantığı. Motion path yaratma. Transform özellikleri, hareketin hızını değiştirme, key frameler arasında hareket etme. Temel efektler. Solid ve yazı ekleme, düzenleme. Animasyonu sonlandırmak ve render.

  4. Motion Tracking: Motion tracking, stabilize motion, hareketi takip etme. Motion track türleri için örnek çalışmalar, null object ve parent oluşturma.

  5. Maskeleme, Alpha Channel, Track Mate: Mask yaratma işlevi. Mask path özellikleri. Birden fazla mask yaratma, birbirine ekleme ve çıkarma. Track matte nedir? Hangi durumlarda hangi mask yöntemini kullanmak gerekmektedir? Alpha Channel, Alpha Matte, Luma Matte modları ne işe yarar?

  6. Green Box / Bluebox (keying): Green box yöntemi ile çekilmiş görüntüleri keyleme. Keyleme işleminin esasları. Rotoscopping, Rotobrush ve işlem bittiğinde freze ve render yapma.

  7. 3D Compositing 1: 3D ve 2D animasyon farkı, kamera kullanımı, x-y-z koordinatlarında hareket etme. Işık kullanımı, türleri, hareketi ve key frame özellikleri, ışık-gölge-nesne ilişkisi ve ayarları. 3D Animasyona giriş, nesne ve kamera animasyonu, motion field seçeneği.

  8. Uygulama, Genel Tekrar, Detaylı Export: İleri düzey görsel efekt uygulamaları ve kompozisyonlar yaratma. Genel tekrar, detaylı export anlatımı.

  --

  SinePlus Akademi'nin izni ve haberi olmaksızın içeriği kopyalamak ve dağıtmak suçtur.
 • Özel Ders Seçeneği

  Adobe After Effects Kursu

  Grup kurslarımızın ders saatleri veya günleri uymuyor mu? Ya da bazı ders başlıklarını zaten bildiğinizi mi düşünüyorsunuz?

  • Özel ders seçeneği ile sadece size veya grubunuza özel ders başlıklarıyla kursumuzu bitirebilirsiniz.
  • Saat başı ücretlendirme uygulanır.
  • Kurs içeriğinde bulunmayan veya tarafınızca daha fazla uygulama istenen konular anlatılabilir.

  Özel derslerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz lütfen 0212 920 00 66 nolu telefondan veya info@sineplusakademi.com'dan bize ulaşın.

Fulya Mah. Ortaklar Cad. Güneş Apt. No:12 D:7 Mecidiyeköy
0212 920 00 66 | 0532 542 08 75 | info@sineplusakademi.com

Sitemizde 128 bit güvenlik ve iyzico altyapısıyla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır © 2018 - SinePlus Prodüksiyon ve Eğitim Hizm. Tic. Ltd. Şti.-Sevgi ve Gözyaşıyla Üretildi.