Logic Pro X ile Ses Miks Kursu

 100,00 1.000,00

Bilgi Alın veya Bilgi Alın tarihlerinde başlaması planlanan Logic Pro X ile Ses Miks kursuna katılmak için aşağıdaki seçeneklerden birisini seçin.

Temizle
Stok Kodu: logicprox Kategoriler: Etiketler: ,

Kurs Bilgileri

Logic Pro X ile Ses Miks Kursu; mesleği veya ihtiyacı doğrultusunda ses düzenleme ve miksaj yapmak isteyen, bu alanında çalışmak isteyen ya da kendi çektiği filmin ses miksajını tamamlamak isteyen herkes için uygundur. SinePlus Akademi‘de Logic Pro X son sürüm kullanılmaktadır. Dersler, 6 kişilik kurgu/montaj laboratuvarımızda yapılmaktadır. Gerekli tüm materyal tarafımızdan karşılanır.

Derslerde, Logic Pro X programı yardımıyla bir kısa film projesinin ses miksinin yayına hazır olacak şekilde yapılandırılması amaçlanır. Kurs boyunca derslerde gerçek bir proje üzerinden adım adım ses miksi gerçekleştirilir ve ödevler verilir. Kurs sonunda başlangıç seviyesinden bir kısa filmin ses miksinin tamamlanması yetisini kazanacak düzeye gelmeniz hedeflenir. Kursun sonunda her katılımcıdan kendilerine verilecek olan bir kısa filmin ses miksini gerçekleştirmeleri beklenir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Logic Pro X ile Ses Miks Kursu” için yorum yapan ilk kişi siz olun