Premiere Pro CC ile Kurgu/Montaj Kursu

 100,00 1.550,00

28 Ocak Pazartesi veya 2 Şubat Cumartesi tarihlerinde başlayacak Adobe Premiere Pro CC Kurgu/Montaj kursuna katılmak için aşağıdaki seçeneklerden birisini seçin.

Temizle

Kurs Bilgileri

Adobe Premiere Pro CC ile Kurgu/Montaj Kursları; mesleği veya ihtiyacı doğrultusunda kurgu/montaj yapmak isteyen, post-prodüksiyon alanında çalışmak isteyen ya da kendi çektiği filmi kurgulamak isteyen herkes için uygundur. Kurgu/Montaj programı olarak Türkiye’de ilk kez ve sadece SinePlus Akademi’de Adobe Premiere Pro CC son sürüm kullanılmaktadır. Dersler, 6 kişilik kurgu/montaj laboratuarımızda yapılmaktadır. Gerekli tüm materyal tarafımızdan karşılanır.

Temel Kurgu/Montaj Kursu’nda kurgu programını temel fonksiyonlarıyla öğrenip, kurgu teorisi hakkında detaylı bilgi sahibi olursunuz. Plus Kurgu/Montaj Kursu’nda ileri düzey uygulamalar ve yaratıcı kurgu uygulamaları yapılarak uzmanlaşmanız hedeflenir.

  • Dersler, minimum kontenjan dolduğunda başlar. Sitede belirtilen tarihten önce ya da sonra başlayabilir. Ayrıntılar, yerini ayırtan öğrencilerimize bildirilecektir.
  • Toplam 8 ders ve ders başı 3 saatten oluşur. Kursun kontenjanı 6 kişidir.
  • Derslerde, belirtilen kurgu programlarının temel seviyede kullanmayı öğrenmek dışında, kurgu teorilerini de kapsamlı şekilde ele alınarak, iyi kurgunun nasıl yapılacağı da anlatılır.
  • Kurs boyunca eğitim materyalleri ile pratik uygulamalar yapılır.
  • Eğitim sonunda başlangıç seviyesinden orta düzey bilgi ve tecrübe seviyesine kadar gelmeniz hedeflenir.
  • Bilgisayar başında sürekli pratik yaptığınızdan öğrenme süreciniz hızlanır.
  • Kurs sonunda her katılımcının bir uygulama yapması beklenir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Premiere Pro CC ile Kurgu/Montaj Kursu” için yorum yapan ilk kişi siz olun