DaVinci Resolve ile Color Correction Kursu

 100,00 1.530,00

Bilgi Alın veya Bilgi Alın tarihlerinde başlayacak Blackmagic DaVinci Resolve ile Color Correction kursuna katılmak için aşağıdaki seçeneklerden birisini seçin.

Temizle
Stok Kodu: resolve Kategoriler: Etiketler:

Kurs Bilgileri

Blackmagic DaVinci Resolve 12 ile Color Correction Kursu; gelişen teknolojiyle hayatımızda daha çok yer alan renk düzenleme işlerini profesyonel olarak yapmak isteyen, DaVinci Resolve programını kullanmak isteyen, meslek edinmek isteyen veya kendi projelerini kurgulayıp renk düzenlemesini yapmak isteyen herkes için uygundur. DaVinci Resolve 12.5 -son sürüm- kullanılmaktadır. Dersler, 6 kişilik kurgu/montaj laboratuarımızda yapılmaktadır. Gerekli tüm materyal tarafımızdan karşılanır.

Temel DaVinci Resolve ile Color Correction Kursu’nda Renk teorisi hakkında bilgi alıp programın arayüzünü öğrendikten sonra çeşitli renklendirme teknikleri üzerinde durulur. Plus DaVinci Resolve ile Color Correction kursunda ise çeşitli projeleri renklendirerek ileri düzey uygulamalarla uzmanlaşmanız beklenir.

  • Dersler, minimum kontenjan dolduğunda başlar. Sitede belirtilen tarihten önce ya da sonra başlayabilir. Ayrıntılar, yerini ayırtan öğrencilerimize bildirilecektir.
  • Toplam 8 ders ve ders başı 3 saatten oluşur. Kursun kontenjanı 6 kişidir.
  • Derslerde, Davinci Resolve programını temel seviyede kullanmayı öğrenmek dışında, renk teorisini de kapsamlı şekilde ele alınarak, iyi renklendirmenin nasıl yapılacağı da anlatılır.
  • Kurs boyunca eğitim materyalleri ile pratik uygulamalar yapılır.
  • Eğitim sonunda başlangıç seviyesinden orta düzey bilgi ve tecrübe seviyesine kadar gelmeniz hedeflenir.
  • Bilgisayar başında sürekli pratik yaptığınızdan öğrenme süreciniz hızlanır.
  • Kurs sonunda her katılımcının bir uygulama yapması beklenir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“DaVinci Resolve ile Color Correction Kursu” için yorum yapan ilk kişi siz olun