0212 920 00 66 | 0507 089 85 84 | info@sineplusakademi.com
Logo small
 • Photoshop ve Lightroom Kursu

  Photoshop ve Lightroom Kursu

  Dijital Fotoğrafçılığın Sınırlarını Photoshop ve Lightroom ile Zorlamaya Hazır mısın?
 • Anasayfa
 • Adobe Photoshop ve Lightroom Kursu

PHOTOSHOP VE LİGHTROOM KURSU PLANLANAN BAŞLANGIÇ TARİHLERİ

Hafta içi Grubu

20 Haziran Salı

Her Pazartesi-Çarşamba
19.00-22.00
(4 Hafta, Haftada 2 Gün)


Hafta sonu Grubu

24 Haziran Cumartesi

Her Cumartesi
11.00-14.00
(8 Hafta, Haftada 1 Gün)


Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:12/7 Mecidiyeköy

0212 920 00 66 | 0507 089 85 84

Photoshop ve Lightroom Kursu Bilgileri

Photoshop ve Lightroom Kursu; tek hayali resim düzenleme yapmak olan, Lightroom ve Photoshop programı konusunda kendini geliştirmek isteyen, kısacası photoshop nasıl yapılır sorusuna cevap arayan ve photoshop yapmak istiyorum diyen herkes için uygundur.

PHOTOSHOP YAPMAYA GİDEN YOLDA HAYALLERİNİZİN KAPISINI SİNEPLUS PHOTOSHOP VE LIGHTROOM KURSU İLE ARALAYIN!

SinePlus Akademi‘de Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden Photoshop ve Lightroom eğitimi alarak neler kazanacaksınız?

 • A’dan Z’ye photoshop nasıl yapılır konusunda tüm bilgileri Lightroom ve Photoshop son sürüm programlarında öğreneceksiniz.
 • Sınıf içi çalışmalarla photoshop yapmak için ihtiyacınız olan pratiği yapacaksınız.
 • Kurs sırasında ve sonrasında photoshop yapmayı düşündüğünüz bir projeye danışmanlık alacaksınız.
 • Photoshop yapmak istediğiniz resimler için ihtiyacınız olan bilgisayar ve diğer ekipmanlardan size özel indirimlerle faydalanacaksınız.
 • Yetenekliyseniz eğitmenlerimizin çektiği fotoğraflara photoshop yapacak, profesyonel dünyaya ilk adımınızı atacaksınız.
 • Alacağınız katılım ve başarı sertifikaları sektör içerisinde en büyük güvenceniz olacak.
ÖZEL FİYAT!

9 x120 TL

‘den Başlayan Taksitlerle

Nakit/Havale Fiyatı:960 TL

Diğer Ödeme Seçenekleri

Esnek Ödeme Seçenekleri ve Tüm Kredi Kartlarına 9 Taksit!

Hemen Online Satın Al!

VEYA

Ön Kayıt Formu

*Formunuz Alındıktan Sonra Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt İşlemleri İçin Aranacaksınız.*


photoshop lightroom Kursu Sinema Eğitimi Sınırsız Destek photoshop lightroom Kursu 6 Kişilik Sınıflar photoshop lightroom Kursu Sertifikalı Eğitim photoshop lightroom Kursu Telafi Dersleri photoshop lightroom Kursu İleri Seviye Kurslar photoshop lightroom Kursu Özel Ders İmkanı photoshop lightroom Kursu En Güncel Programlar photoshop lightroom Kursu Sınırsız Etüt İmkanı photoshop lightroom Kursu Oyun Odası photoshop lightroom Kursu Bilgisayar Sınıfı photoshop lightroom Kursu Dinlenme Odası
 • Nurettin Sarı

  Nurettin Sarı

  İstanbul’da doğdu ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümünden Derece ile mezun oldu. Yakın dönemde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fotoğraf Bölümünde yüksek lisans eğitimininde tezini “Sayısal fotoğrafta renk yönetimi” konusunda yapmıştır.

  1990-2001 yılları arasında Türkiye’de reklam dünyasının en köklü firmaları ile dijital manipülasyon çalışmaları yaptı. 2001 yılından sonrada bu çalışmalarını uluslararası arenaya taşıdı. 1994 yılından bu yana IKSV Jazz Festivali kapsamında “Jazz’cı Yüzler” konseptinde fotoğraf çekmekte olup, 2016 yılında bu çalışmalarını kitaplaştırıp, aynı zamanda da çalışmalarını bir sergiyle sanat dünyasına sunmayı planlamaktadır. 2009-2011 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesinde “Advanced Digital Photography” dersini verdi. Uzmanlık alanları moda, güzellik, portre, dijital manipülasyon, sayısal fotoğrafta renk yönetimidir.

  2013 yılından beri dünyanın en iyi profesyonel fotoğrafçıları ve film yapımcılarının seçildiği Coloratti Pro üyesidir. Şu sıralar fotoğraf ve sanat yaşantısının yanısıra Kağıthane’deki atölyesinde fotoğraf ile üç boyutlu (3D) tasarımı birleştirerek farklı konularında projeler yapmaktadır. Ayrıca 2015 yılından beri Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fotoğraf Bölümünde öğretim görevlisi olup; “Sayısal Fotoğraf 1”, “Sayısal Fotoğraf 2” ve “Sayısal Fotoğrafta Renk Yönetimi” dersi vermektedir. Aynı zamanda Color Institute İstanbul’un oluşmasına fikir öncülüğü yapmıştır.

 • Adobe Photoshop ve Lightroom Kursu Ders Programı

  1. Ders: Sayısal fotoğraf işlemede temel kavramlar. Adobe Bridge’i keşfetme ve Bridge ile metadata, renk yönetimi ve fotoğraf seçme işlemleri. Camera Raw editörü ile RAW ve JPEG çalışmaları. Raw ve JPEG arasındaki farklar. Görüntü formatlarının kullanım amaçları. Camera Raw editörünün panellerinin ve araçlarının kullanımı, iş akışı, genel ayarlar, histogram kullanımı, raw dosyaların topluca işlenmesi, boyutlandırılması, bölgesel ayarlar, renk düzeltme ve basit retouch işlemleri.

  2. Ders: Lightroom’a görsel aktarma, görüntü yakalama ve sınıflandırma, Library Modülü, Develop Modülü, Histogram, Genel Renk ayarları. Lightroom’da fotoğraf düzenleme araçları, bölgesel ve temel düzenlemeler, özel yaratıcı efektler, Lightroom Print modülü, Foto Kitap, Slayt Gösterisi ve interaktif portfolyo oluşturma.

  3. Ders: Adobe Bridge ile Photoshop programına giriş. Arayüzleri tanımak. Bridge ve Photoshop programlarında, genel ayarlar, komutlar, programı kişiselleştirmek, çalışma alanları, menüler, pencereler, araçlar ve program hakkında kullanım bilgileri.

  4. Ders: Seçim araçları ve seçim teknikleri, katmanlar, tipografik araçların kullanımı, vektörel çizimler ve dolgu renkleri ile çalışma teknikleri, akıllı katmanlar, filtreler, maskeleme ve dekupe teknikleri.

  5. Ders: Fotoğralar ile kolaj yapma, görüntü işleme tekniklerine, manüplasyon teknikleri, fotoğrafları (action) hızlı düzenleme teknikleri, siyah beyaz fotoğraf oluşturma teknikleri, S/B fotoğrafların renklendirme teknikleri, rötuj teknikleri.

  6. Ders: Liquify kulanma teknikleri, Lens Correction, CameraRAW filter, Vanisihing Point, SoftProof teknikleri, video ile çalışma teknikleri. Görüntü işleme ve manüplasyon teknikleri, ileri seviye dekupe, maskeleme ve rötuj teknikleri.

  7. Ders: İnsan cildi temizleme teknikleri, Content Aware teknikleri, fotoğraf derinliğini ve keskinliğini arttırmaya yönelik teknikler, photoshop ile renk yönetimi teknikleri, HDR teknikleri, masaüstü yayıncılığa yönelik teknikler.

  8. Ders: Öğrenilen tüm teknikler ile proje oluşturma teknikleri ve proje çalışması.

  SinePlus Akademi’nin izni ve haberi olmaksızın içeriği kopyalamak ve dağıtmak suçtur.

 • Adobe Photoshop ve Lightroom Kursu – İleri Seviye

  “Photoshop ve Lightroom kullanmayı öğrendim, artık projelerimi editliyorum fakat daha iyi olmak istiyorum” diyorsanız ikinci seviye kurslarımız size göre! Daha fazla uygulama ile programın uzmanı olmak isterseniz “Plus” Kurslarımıza devam edebilirsiniz.

  • Toplamda 8 ders ve ders başı 3 saatten oluşur. Kursun kontenjanı 6 kişidir.
  • Derslerde, Photoshop ve Lightroom programının profesyonel düzeyde kullanabilmek için gerekli uygulamalar yapılır, püf noktaları anlatılır.
  • Eğitim sonunda Photoshop ve Lightroom profesyoneli olmanız hedeflenir.
  • Derslerin tamamı pratik uygulamalar ve uygulamalar aşamasında karşılaşılacak sorunların simülasyonu ve bunların çözümünden oluşur.
  • Kurs bitiminde bir uygulama ödevinin bitirilmesi gerekmektedir.
  Eğer eğitiminizi SinePlus Akademi’den almadıysanız ve ileri seviye kursumuza katılmak isterseniz lütfen 0212 920 00 66 yı arayarak bize ulaşın.

bonus card photoshop lightroom kursu world card photoshop lightroom kursu  cardfinans photoshop lightroom Kartlarına:

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 Taksit 333TL 1000TL
6 Taksit 170TL 1020TL

Nakite ve Diğer Kredi Kartlarına

Nakit/Havale Fiyatı: 960TL
K.Kartı Tek Çekim Fiyatı 980TL
Nakite 3 Taksitli Fiyatı 1000TL

Online Mağazada Ödeme

 • Online Mağazamızda 128 bit güvenlik seviyesiyle, iyzico altyapısıyla tüm kredi kartlarına 9 taksit seçeneği ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz.Mağazaya ulaşmak için tıklayın

Eğitimlerimizden Kareler

1
2
3
4
5

Ayrıcalıklısınız

Sınırsız Destek

Eğitim biter, SinePlus Akademi’de destek bitmez! Teorik ve pratik desteğimizle, her zaman yanınızdayız!

Özel Sınıflar

Bütün kurslarımızda uyguladığımız 6 kişilik kontenjan sınırıyla size özel eğitimin keyfini çıkarın!

Kur Sistemi

Temel seviye kurslarımızın ardından ileri seviye ‘PLUS’ kurslarımıza devam edin! Daha İyisini Yapın!

Taksit İmkanı

Eğitiminizi ister nakite, isterseniz tüm kredi kartlarına 9 taksite varan seçeneklerle ödeyin!

Hep En Yeni

Tüm bilgisayarlı eğitimlerimizde en son sürüm programları öğrenin!

Tüm Eğitimlerimiz

Logo Alt

Fulya Mh. Ortaklar Cd. No:12 D:7-9 Mecidiyeköy
0212 920 00 66 | 05070898584 | info@sineplusakademi.com
Harita, Ulaşım Bilgileri için Tıklayın

Visa-MasterCard