Adobe Photoshop ve Lightroom Kursu Kursu


Dijital Fotoğrafçılığın Sınırlarını Photoshop ve Lightroom ile Zorlamaya Hazır mısın?

ADOBE PHOTOSHOP VE LIGHTROOM KURSU PLANLANAN BAŞLANGIÇ TARİHLERİ

Hafta içi Grubu

Bilgi Alın

Her Pazartesi-Çarşamba
19.00-22.00
(4 Hafta, Haftada 2 Gün)

Hafta sonu Grubu

Bilgi Alın

Her Cumartesi
11.00-14.00
(8 Hafta, Haftada 1 Gün)

Fulya Mah. Ortaklar Cad. No:12/7 Mecidiyeköy
0212 920 00 66 | 0532 542 08 75

Adobe Photoshop ve Lightroom Kursu Bilgileri

Adobe Photoshop ve Lightroom Kursu; tek hayali resim düzenleme yapmak olan, Lightroom ve Photoshop programı konusunda kendini geliştirmek isteyen, kısacası photoshop nasıl yapılır sorusuna cevap arayan ve photoshop yapmak istiyorum diyen herkes için uygundur.

PHOTOSHOP YAPMAYA GİDEN YOLDA HAYALLERİNİZİN KAPISINI SİNEPLUS ADOBE PHOTOSHOP VE LIGHTROOM KURSU İLE ARALAYIN!

SinePlus Akademi‘de Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden photoshop eğitimi alarak neler kazanacaksınız?

 • A’dan Z’ye photoshop nasıl yapılır konusunda tüm bilgileri Lightroom ve Photoshop son sürüm programında öğreneceksiniz.
 • Sınıf içi çalışmalarla photoshop yapmak için ihtiyacınız olan pratiği yapacaksınız.
 • Kurs sırasında ve sonrasında photoshop yapmayı düşündüğünüz projeye danışmanlık alacaksınız.
 • Photoshop yapmak istediğiniz resimler/proje için ihtiyacınız olan bilgisayar ve diğer ekipmanlardan size özel indirimlerle faydalanacaksınız.
 • Yetenekliyseniz eğitmenlerimizin çektiği fotoğraflara/projelere photoshop yapacak, profesyonel dünyaya ilk adımınızı atacaksınız.
 • Alacağınız katılım ve başarı sertifikaları sektör içerisinde en büyük güvenceniz olacak.

9x139₺

‘den başlayan Taksitlerle

İndirimli Peşin Fiyatı:1120₺

BONUS, WORLD ve CARD FİNANS Kartlarına:

Taksit Tutarı Toplam Tutar
3 Taksit 390₺ 1170₺
3+2 Taksit 234₺ 1170₺

Nakite ve Diğer Kredi Kartlarına

Nakit/Havale Fiyatı: 1120₺
K.Kartı Tek Çekim Fiyatı 1150₺
Nakite 3 Taksitli Fiyatı 1170₺

Online Mağazada Ödeme

 • Online Mağazamızda 128 bit güvenlik seviyesiyle, iyzico altyapısıyla tüm kredi kartlarına 9 taksit seçeneği ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz kesin kayıt ücreti olan 100₺’yi, dilerseniz kurs ücretinin tamamını ödeyebilirsiniz. Mağazaya ulaşmak için tıklayın

NOTLAR: Tüm kurslarımızda özel sınıf uygulamamız olduğundan, sınıflarımızda yerinizi ayırtmanız için 100₺ kesin kayıt ücreti alınır. Kursunuz başladığında bu tutar toplam tutardan düşülerek tahsil edilir.

Esnek Ödeme Seçenekleri ve Tüm Kredi Kartlarına 9 Taksit İmkanıyla

VEYA

  Ön Kayıt Formu

  *Formunuz Alındıktan Sonra Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt İşlemleri İçin Aranacaksınız.*

  SinePlus Akademi’de Ayrıcalıklarınız

  photoshop lightroom Kursu Sinema Eğitimi Sınırsız Destek photoshop lightroom Kursu 6 Kişilik Sınıflar photoshop lightroom Kursu Sertifikalı Eğitim photoshop lightroom Kursu Telafi Dersleri photoshop lightroom Kursu İleri Seviye Kurslar photoshop lightroom Kursu Özel Ders İmkanı photoshop lightroom Kursu En Güncel Programlar photoshop lightroom Kursu Sınırsız Etüt İmkanı photoshop lightroom Kursu Oyun Odası photoshop lightroom Kursu Bilgisayar Sınıfı photoshop lightroom Kursu Dinlenme Odası
  Adobe Photoshop ve Lightroom Kursu
  Adobe Photoshop ve Lightroom Kursu
  Adobe Photoshop ve Lightroom Kursu
  • Sık Sorulan Sorular

   Adobe Photoshop ve Lightroom Kursu
   • 1. Photoshop Kursu aldıktan sonra ne olacak?
   • Sektörde faaliyet gösteren birçok firmada işe başlayabilir, ayrıca serbest zamanlı çalışarak da resim, afiş, fotoğraf ve daha birçok görselin düzenlemelerini yapabilir duruma geleceksiniz. Ayrıca isterseniz profesyonel şirketlerde iş bulabilmek için de yönlendirmeler alacaksınız.
   • 2. Photoshop Kursu için yetenek arıyor musunuz?
   • Hayır. Photoshop kursuna resim düzenleme yapmak isteyen herkes katılabilir. Tabii ki var olan bilgi ve yeteneğinizin sizi bir adım öteye taşıyacağını da unutmayın.
   • 3. Photoshop ve Lightroom programları ile ilgili hiçbir bilgim yok. Acaba derslerde yabancı kalır mıyım?
   • Endişelenmeyin, çoklu zeka kuramıyla şekillendirdiğimiz eğitimlerimizde Photoshop ve Lightroom programları ile ilgili hiçbir şey bilmediğinizi varsayarak en temel noktadan başlayıp, gelebileceğiniz en üst seviyeye kadar sizleri getiriyoruz.
   • 4. Photoshop Kursu almadan resim düzenlemesi yapamaz mıyım?
   • Hayır yapamazsınız. Bu dile hakim olmak, Photoshop programını kullanabilmek ve hem teknik hem de pratik disipline sahip olabilmek için eğitim almanız gerekmektedir.
   • 5. SinePlus Akademi’den alacağım Photoshop Kursu bana yeterli gelecek mi?
   • Bizden aldığınız hem teorik hem de pratik Photoshop eğitimi sonunda rahatlıkla fotoğrafları düzenleyebilir, sektörde birçok firmada işe başlayabilirsiniz.
   • 6. Photoshop Kursu sonunda sertifika veriyor musunuz?
   • Evet. Kurslarımıza devamsızlık yapmadan katılım sağlamanız halinde “Katılım Sertifikası”, bitirme ödevinizi yapıp teslim etmeniz durumunda da “Başarı Sertifikası” veriyoruz. Sektörün en çok tanınan sinema akademisi olan SinePlus Akademi’den aldığınız sertifikaları iş başvurularında rahatlıkla kullanabilirsiniz.
   • 7. Eğitimlerde yaş sınırı var mı?
   • Öğrenmenin yaşı yoktur, o yüzden de 7’den 77’ye tüm yaş grubundan öğrencilere kapımızı her zaman açık.
   • 8. Neden SinePlus Akademi’yi tercih etmeliyim?
   • 4 Yılda 900’den Fazla Gülen Yüz 6 Kişiden Oluşan Özel Sınıflar Teorik ve Pratik Eğitim Bir Arada Alanında Yüksek Deneyime Sahip Eğitmenler Eğitim Sonrası Proje ve Danışmanlık Desteği En Yeni Bilgilerle Sürekli Güncellenen Eğitimler
  • Nurettin Sarı

   Eğitmenler

   Nurettin Sarı

   İstanbul’da doğdu ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümünden Derece ile mezun oldu. Yakın dönemde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fotoğraf Bölümünde yüksek lisans eğitimininde tezini “Sayısal fotoğrafta renk yönetimi” konusunda yapmıştır.

   1990-2001 yılları arasında Türkiye’de reklam dünyasının en köklü firmaları ile dijital manipülasyon çalışmaları yaptı. 2001 yılından sonrada bu çalışmalarını uluslararası arenaya taşıdı. 1994 yılından bu yana IKSV Jazz Festivali kapsamında “Jazz’cı Yüzler” konseptinde fotoğraf çekmekte olup, 2016 yılında bu çalışmalarını kitaplaştırıp, aynı zamanda da çalışmalarını bir sergiyle sanat dünyasına sunmayı planlamaktadır. 2009-2011 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesinde “Advanced Digital Photography” dersini verdi. Uzmanlık alanları moda, güzellik, portre, dijital manipülasyon, sayısal fotoğrafta renk yönetimidir.

   2013 yılından beri dünyanın en iyi profesyonel fotoğrafçıları ve film yapımcılarının seçildiği Coloratti Pro üyesidir. Şu sıralar fotoğraf ve sanat yaşantısının yanısıra Kağıthane’deki atölyesinde fotoğraf ile üç boyutlu (3D) tasarımı birleştirerek farklı konularında projeler yapmaktadır. Ayrıca 2015 yılından beri Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fotoğraf Bölümünde öğretim görevlisi olup; “Sayısal Fotoğraf 1”, “Sayısal Fotoğraf 2” ve “Sayısal Fotoğrafta Renk Yönetimi” dersi vermektedir. Aynı zamanda Color Institute İstanbul’un oluşmasına fikir öncülüğü yapmıştır.

  • Ders Programı

   Adobe Photoshop ve Lightroom Kursu

   Adobe Photoshop ve Lightroom Kursu Ders Programı

   1. Ders: Sayısal fotoğraf işlemede temel kavramlar. Adobe Bridge’i keşfetme ve Bridge ile metadata, renk yönetimi ve fotoğraf seçme işlemleri. Camera Raw editörü ile RAW ve JPEG çalışmaları. Raw ve JPEG arasındaki farklar. Görüntü formatlarının kullanım amaçları. Camera Raw editörünün panellerinin ve araçlarının kullanımı, iş akışı, genel ayarlar, histogram kullanımı, raw dosyaların topluca işlenmesi, boyutlandırılması, bölgesel ayarlar, renk düzeltme ve basit retouch işlemleri.

   2. Ders: Lightroom’a görsel aktarma, görüntü yakalama ve sınıflandırma, Library Modülü, Develop Modülü, Histogram, Genel Renk ayarları. Lightroom’da fotoğraf düzenleme araçları, bölgesel ve temel düzenlemeler, özel yaratıcı efektler, Lightroom Print modülü, Foto Kitap, Slayt Gösterisi ve interaktif portfolyo oluşturma.

   3. Ders: Adobe Bridge ile Photoshop programına giriş. Arayüzleri tanımak. Bridge ve Photoshop programlarında, genel ayarlar, komutlar, programı kişiselleştirmek, çalışma alanları, menüler, pencereler, araçlar ve program hakkında kullanım bilgileri.

   4. Ders: Seçim araçları ve seçim teknikleri, katmanlar, tipografik araçların kullanımı, vektörel çizimler ve dolgu renkleri ile çalışma teknikleri, akıllı katmanlar, filtreler, maskeleme ve dekupe teknikleri.

   5. Ders: Fotoğralar ile kolaj yapma, görüntü işleme tekniklerine, manüplasyon teknikleri, fotoğrafları (action) hızlı düzenleme teknikleri, siyah beyaz fotoğraf oluşturma teknikleri, S/B fotoğrafların renklendirme teknikleri, rötuj teknikleri.

   6. Ders: Liquify kulanma teknikleri, Lens Correction, CameraRAW filter, Vanisihing Point, SoftProof teknikleri, video ile çalışma teknikleri. Görüntü işleme ve manüplasyon teknikleri, ileri seviye dekupe, maskeleme ve rötuj teknikleri.

   7. Ders: İnsan cildi temizleme teknikleri, Content Aware teknikleri, fotoğraf derinliğini ve keskinliğini arttırmaya yönelik teknikler, photoshop ile renk yönetimi teknikleri, HDR teknikleri, masaüstü yayıncılığa yönelik teknikler.

   8. Ders: Öğrenilen tüm teknikler ile proje oluşturma teknikleri ve proje çalışması.

   SinePlus Akademi’nin izni ve haberi olmaksızın içeriği kopyalamak ve dağıtmak suçtur.
  • Plus Kurs – İleri Seviye

   Adobe Photoshop ve Lightroom Kursu

   “Photoshop ve Lightroom kullanmayı öğrendim, artık projelerimin seslerini yapabiliyorum fakat daha iyi olmak istiyorum” diyorsanız ikinci seviye kurslarımız size göre! Daha fazla uygulama ile programın uzmanı olmak isterseniz “Plus” Kurslarımıza devam edebilirsiniz.

   • Toplamda 8 ders, ders başı 3 saatten oluşur.
   • Derslerde, Photoshop ve Lightroom programının profesyonel düzeyde kullanabilmek için gerekli uygulamalar yapılır, püf noktaları anlatılır.
   • Eğitim sonunda Photoshop ve Lightroom profesyoneli olmanız hedeflenir.
   • Derslerin tamamı pratik uygulamalar ve uygulamalar aşamasında karşılaşılacak sorunların simülasyonu ve bunların çözümünden oluşur. 
   • Kurs bitiminde bir uygulama ödevinin bitirilmesi gerekmektedir.
   • Eğer eğitiminizi SinePlus Akademi’den almadıysanız ve ileri seviye kursumuza katılmak isterseniz lütfen 0212 920 00 66 yı arayarak bize ulaşın.

  • Özel Ders Seçeneği

   Adobe Photoshop ve Lightroom Kursu

   Grup kurslarımızın ders saatleri veya günleri uymuyor mu? Ya da bazı ders başlıklarını zaten bildiğinizi mi düşünüyorsunuz?

   • Özel ders seçeneği ile sadece size veya grubunuza özel ders başlıklarıyla kursumuzu bitirebilirsiniz.
   • Saat başı ücretlendirme uygulanır.
   • Kurs içeriğinde bulunmayan veya tarafınızca daha fazla uygulama istenen konular anlatılabilir.

   Özel derslerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz lütfen 0212 920 00 66 nolu telefondan veya info@sineplusakademi.com’dan bize ulaşın.

  Sultan Selim Caddesi Lalegül Sokak No:7 Levent Elmas Studio Daire:27 4.Levent/Kağıthane/İstanbul
  0212 920 00 66 | 0532 542 08 75 | info@sineplusakademi.com

  Sitemizde 128 bit güvenlik ve iyzico altyapısıyla güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
  Her Hakkı Saklıdır © 2019 - SinePlus Prodüksiyon ve Eğitim Hizm. Tic. Ltd. Şti.-Sevgi ve Gözyaşıyla Üretildi.