Film Analizi Kursu

 100,00 1.210,00

7 Şubat Cuma veya 19 Ocak Cumartesi tarihlerinde başlayacak Film Analizi ve Okuma kursuna katılmak için aşağıdaki seçeneklerden birisini seçin.

Temizle

Kurs Bilgileri

Film Analizi & Okuma Kursları; film izlemeyi, yorumlamayı ve hakkında konuşmayı seven, bir filmi her yönüyle çözümlemek isteyen ve dünya sinema tarihine ve yönetmenlere daha da yakından bakmak isteyen herkes için uygundur.

Temel Film Analizi & Okuma Kursu’nda filmi oluşturan öğeler üzerinden (Kurgu, Ses, Oyunculuk, Görüntü…) onlarca film örneği üzerinden anlatılıp bir filme nasıl bakılacağını ve izleneceğini öğrenip, daha bilinçli bir sinema izleyicisi olacak, Plus Film Analizi & Okuma Kursu’nda daha fazla film ve sinema akımı üzerine eğilerek bir film eleştirisi yazabilecek teorik ve teknik bilgiye sahip olacaksınız.

  • Dersler, minimum kontenjan dolduğunda başlar. Sitede belirtilen tarihten önce ya da sonra başlayabilir. Ayrıntılar, yerini ayırtan öğrencilerimize bildirilecektir.
  • Toplam 12 ders ve ders başı 3 saatten oluşur. Kursun kontenjanı 6 kişidir.
  • Derslerde, bir filmin analizi yöntemleri, film okuma hakkında ipuçları, kronolojik olarak Dünya Sinema Tarihi’ne bakış ve analizleri konuları üzerinde durulur.
  • Kurs boyunca, derste anlatılacak filmlerin derse gelmeden izlenmesi gerekir.
  • Tüm ders notları, kurs sonunda size teslim edilir.
  • Kurs sonunda başlangıç seviyesinden temel bilgi ve tecrübe seviyesine kadar gelmeniz hedeflenir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Film Analizi Kursu” için yorum yapan ilk kişi siz olun